Подарунок школі =Подарунок ЗСУ
З поміж гарних сукенок та сучасних зачісок, елегантних костюмів та краваток наші одинадцятикласники обрали допомогу нашим захисникам. Сьогодні випускники гімназії-інтернату 13 м.Києва передали військовослужбовцям свій подарунок. Разом до перемоги. #зУкраїноювсерці
![](/web/image/2623-fe6b5231/photo_2022-06-04_12-26-20.jpg)
![](/web/image/2528-d0b361af/274520932_447720210478296_6220535918829542739_n.jpg)
Міжнародний день рідної мови в гімназії
21 лютого
–
Міжнародний день рідної мови , а ще його називають Міжнародним днем материнської мови – єдиної, ніжної, неповторної, яку чуємо з перших хвилин народження. Тому й любимо та шануємо її – нашу українську мову.
ДОКЛАДНІШЕ
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1.5/16/30_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1.5/16/30_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1.5/16/30_20e3.png)
![🎤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/1f3a4.png)
![🎧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5a/1.5/16/1f3a7.png)
"...День єднання консолідує націю й засвідчує зміцнення стійкості українців перед викликами інформаційний, гібридних загроз, демонструє патріотизм та єдність українського суспільства.
Участь учнівської молоді у заходах до Дня єднання є важливим проявом громадянської позиції.
Долучаємося до Всеукраїнського марафону єднання!!!" - директор гімназії Возненко С.Є.
![](/web/image/2047-0b376653/271216435_417404376843213_7885574177035688457_n.jpg)
LANGUAGE CAMP "HUMMING BIRD"
Протягом 3-ох днів діти перебували в багатокультурному мовному середовищі, навчалися працювати в команді, критично та креативно мислити, бути толерантними до інших. Заняття проводились в ігровій формі з широким використанням інтерактивних форм, мультимедійних технологій.
![](/web/image/1779-6f72e7d6/photo_2021-10-04_16-05-53.jpg)
До 80-тої річниці трагедії Бабиного Яру.
Один камінь, одне життя - 80 каменів спотикання для Києва. Участь у проєкті "Камені спотикання. Один камінь, одне життя - 80 каменів спотикання для Києва", який реалізували учні гімназії під педагогічним супроводом вчителя історії Ірини Довганенко, завершено.![](/web/image/1799-4c5e32bf/248549229_1465082947192768_7639377050011495981_n.jpg)
ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ УЧИТЕЛЯ-СЛОВЕСНИКА
27.10.2021р. в гімназії-інтернаті № 13 м. Києва відбувся науково-педагогічний семінар
"Розвиток професіоналізму вчителів української мови і літератури та вчителів іноземної мови в умовах неформальної освіти: здобутки, проблеми, перспективи."