Звіт про підготовку

до 2018-2019 навчального року

НУШ «Нова українська школа»

Для потреб НУШ придбано обладнання та матеріальні цінності за рахунок бюджетних асигнувань:

Odoo CMS - велика картинка

Магнітно-маркерна дошка

Пуфи

Меблі

Ігровий набір для конструювання Super Bulding Set

Ігровий STEM-набір "Мишка в лабіринті" - Learning Resources розвиває логіку, навички критичного мислення. Забезпечує введення в основи програмування. Ідеальний засіб для групової діяльності.

Конструктор від Learning Resources   Super Building Set, розвиває навички вирішення проблем, допомагає зміцнювати впевненість, наполегливість та самооцінку, забезпечує дітей ранніми навичками підтримки Стему, необхідними для підготовки їх до майбутнього успіху.

Розвивальна настільна гра від Learning Resources - Mental Blox      дає основи балансу, розуміння форми, ваги, логіки, основи геометрії. Вивчає розмір, кольори, розвиває мислення. Розрахована на індивідуальну роботу, а також роботу в групах, командах.

Комплект «магнітно-маркерна дошка з набором дидактичних карток» розвиває дрібну моторику, просторове сприйняття, увагу, а танграм (робота з геометричним матеріалом) ще й навички конструювання, логіку, творче та образне мислення, фантазію, пам`ять.

Ігровий набір для конструювання Super Bulding Set