![](/web/image/2391-a375ff6f/%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D1%96%D0%B9%20%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE.jpg)
Пензій
Людмила
Анатоліївна
Категорія: спеціаліст ІІ категорії
Тема, над якою працює: «Формування та застосування учнями компетентностей, необхідних для здорового та безпечного життя»
Педагогічне кредо: «Найважливіше у педагогічній діяльності – це гармонія у стосунках з учнями, їх батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення»
Спеціальність за дипломом: освіта вища, організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, логопед дошкільних, загальноосвітніх та реабілітаційних закладів.
Категорія: спеціаліст ІІ категорії
Педагогічний стаж роботи: 13 років
Тема, над якою працює: «Формування та застосування учнями компетентностей, необхідних для здорового та безпечного життя»
Педагогічне кредо: «Найважливіше у педагогічній діяльності – це гармонія у стосунках з учнями, їх батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення»
Тема проєкту: «Здоровим бути модно»
![](/web/image/2396-4728069f/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%201.jpg)
![](/web/image/2399-f9e17b2e/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%202.1.jpg)
![](/web/image/2398-80b14804/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%202.2.jpg)
![](/web/image/2397-c62d2214/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%203.jpg)