Науково -методична проблема методичної комісії
вчителів природничо-математичних дисциплін
на  2018-2019 навчальний рік:

"Індивідуальний акмеологічний підхід в процесі викладання предметів природничо-математичного циклу."

Кредо вчителів методичної комісії природничо-математичних дисциплін:

Посередній учитель викладає, хороший вчитель пояснює, видатний вчитель показує, великий вчитель надихає.

Вільям Уорд

Напрямки роботи методичної комісії

• забезпечити використання найбільш традиційних методів і прийомів навчання та виховання гімназистів;
  • постійно підвищувати рівень загально-дидактичної й методичної підготовки вчителів для організації та здійснення учбового процесу;
  • проводити постійний обмін досвідом успішної педагогічної діяльності;
  • виявляти, пропагувати та здійснювати нові підходи до організації навчання і виховання гімназистів, забезпечувати постійне засвоєння сучасної педагогічної теорії та практики;
  • створювати умови для самоосвіти вчителів та здійснювати керівництво творчою діяльністю педагогів.

Завдання кафедри:

1.     Забезпечення якісного засвоєння учнями програм із навчальних дисциплін та вироблення умінь і навичок, передбачених «Державними стандартами базової і повної загальної середньої освіти».

2.     Продовжувати впроваджувати технології інтерактивного навчання.

3.     Поглиблювати знання та вміння  учнів шляхом :

·        написання пошуково-дослідницьких робіт;

·        відвідування занять гуртків, факультативів.

4. Впроваджувати комп’ютерні технології на уроках з метою ефективного використання часу.

5  Розвивати творчі задатки обдарованих учнів, залучаючи їх до участі в олімпіадах, конкурсах, проектах.

6 Вчителям кафедри підвищувати науково-методичну підготовку, удосконалювати педагогічну майстерність через участь у семінарах, засіданнях методичних об’єднань, різних творчих груп.

9 Систематично знайомитись і впроваджувати в практику сучасні освітні технології та інновації, упорядкувати портфоліо вчителів в електронному варіанті, створити банк забезпечення інформаційними електронними засобами навчання.

Кульченко

Ірина Костянтинівна,

завідуюча методичною комісією природничо-математичних дисциплінвчитель географії та економіки:

Спеціальність за дипломом: Вчитель географії та біології

Категорія, педагогічне звання: Вища, Вчитель-методист, «Відмінник освіти України»

Тема, над якою працює: Розвиток логічного мислення засобами ІКТ в процесі викладання географії та економіки

Педагогічне кредо: Географічна освіта необхідна для розвитку відповідальних та активних громадян сьогодення і майбутнього світу

Нагороди: Гран-прі конкурсу «Вчитель року - 2014» в номінації «Географія», нагороджена грамотами управління освіти Солом’янської районної адміністрації в місті Києві (2012, 2013), нагороджена грамотами Головного управлінням освіти Київської міської державної адміністрації (2003, 1999)

Маляр Людмила Вікторівна,

вчитель хімії :

Спеціальність за дипломом: Вчитель хімії

Категорія, педагогічне звання: І категорія, старший вчитель

Тема, над якою працює:«Використання практичних робіт в процесі поглиблення вивчення хімії»

Педагогічне кредо: Щоб сформувати певну компетентність учня, вчитель і сам повинен нею володіти

Життєве кредо: Той хто поєднав любов до праці та учня, той справжній учитель

Нагороди: І місце в конкурсі «Вчитель року - 2014» в номінації «Хімія», нагороджена грамотою управління освіти Солом’янської районної адміністрації в місті Києві (2014)

Блог: http://gimnazia13kiev.blogspot.com/

Горюнова Олена Миколаївна,

вчитель математики та інформатики :

Спеціальність за дипломом: Педагогіка і методика середньої освіти. Математика і основи інформатики

Категорія, педагогічне звання: Вища категорія, старший вчитель

Тема, над якою працює:Проектні технології, як засіб формування ключових компетентностей учнів

Педагогічне кредо: Учень не амфора, яку потрібно наповнити знаннями, а факел, який треба запалити.

Нагороди: ІІ місце в конкурсі «Вчитель року - 2013» в номінації «Інформатика», І місце в конкурсі «Вчитель року - 2016» в номінації «Математика», нагороджена грамотами управління освіти Солом’янської районної адміністрації в місті Києві (2013, 2016)

Сайт: http://elenagoryunova.wix.com/tutoring-company-ru

Лобач Ірина Іванівна,

вчитель математики  :

Спеціальність за дипломом: Вчитель математики і фізики

Категорія, педагогічне звання: Вища категорія, Старший вчитель

Тема, над якою працює: Формування математичних компетенцій учнів, як засіб підвищення якості освіти

Кашпур-Пономаренко

Оксана Євгенівна,

вчитель математики та фізики:

Спеціальність за дипломом: Математик, викладач

Категорія, педагогічне звання: Вища категорія