Odoo CMS - Приклад пливучих зображень

  Гімназія-інтернат №13 Солом'янського району м. Києва з класами для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи заснована у 1959 році. Навчальний заклад розташований в типовому будинку, де є навчальний, реабілітаційний та спальний корпуси, які поєднані між собою теплими переходами.

У навчальному корпусі розміщено 18 кабінетів, розрахованих на 250 учнів. Це кабінети інформатики, української мови і літератури, історії, біології, географії, іноземних мов, початкового навчання, музики, які оснащені сучасним обладнанням: мультимедійними системами, комп’ютерами, новими меблями, відео та аудіотехнікою. Є велика бібліотека, зал хореографії. 

Навчання у 1 – 11 класах проводиться за програмами для середньої загальноосвітньої школи. Додатково, за рахунок варіативної складової робочого навчального плану, в розклад внесено уроки лікувальної фізкультури (2 уроки на тиждень у 1– 9 класах), інформатика для 1 – 4 класів 

У гімназії-інтернаті створені сприятливі умови, де дитина розкриває свої природні здібності, таланти. У вільний час учні відвідують гуртки, беруть участь у предметних олімпіадах, конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН «Дослідник», конкурсах художньої самодіяльності.