НАУКОВО-МЕТОДИЧНА РОБОТА З ПЕДАГОГІЧНИМИ КАДРАМИ: онлайн-семінар «Комунікативна поведінка вчителя в умовах дистанційного навчання: вибір оптимальних стилів і моделей спілкування», модераторами якого стали: доктор педагогічних наук, професор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Лавріненко О.А. та методист гімназії-інтернату № 13 м. Києва Ходацька О.М.
Більше 28 вчителів долучилися до наукових і практичних розробок відділу теорії і практики педагогічної освіти, змогли поставити нагальні питання щодо організації професійно-педагогічної взаємодії вчителя і учнів в період освітньої діяльності на карантині й отримати науково обгрунтовані відповіді та поради. Творчі форми онлайн-діяльності співробітників ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України спрямовані на підвищення професійного рівня вчителя-практика, формування його педагогічної майстерності та професіоналізму. У роботі нлайн-семінару взяли участь наукові співробітники ІПОІОД імені Івана Зязюна НАПН України: Султанова Л.Ю - доктор педнаук та Котун К.В. - кандидат педнаук.

.

Доктор педагогічних наук, професор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Олександр Андрійович Лавріненко.

Онлайн-конференції в умовах дистанційного навчання учнів спрямовані на підвищення професійного рівня вчителя-практика, формування його педагогічної майстерності та професіоналізму.

Педагоги змогли поставити професорові Лавріненку О.А. нагальні питання щодо організації професійно-педагогічної взаємодії вчителя і учнів в період освітньої діяльності на карантині й отримати науково обгрунтовані відповіді та поради.