ДИПДИПЛОМАТИЧНЕ ЗАДЗЕРКАЛЛЯ
«ДИПЛОМАТІЯ Є МИСТЕЦТВОМ НЕМОЖЛИВЕ РОБИТИ МОЖЛИВИМ»

28 лютого 2020 р. в гімназії-інтернаті відбулись консалт-студії «Українська дипломатія на перехрестях історії» (в рамках реалізації проєкту «Україна-Європа: на перехрестях історії») за участі головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
Yaroslav Yudin
. Учні отримали унікальну можливість ознайомитись з основами дипломатичної служби, критеріями відбору дипломатів, вимогами дипломатичного протоколу, поглибили свої знання з історії міжнародних відносин у контексті «Україна-Європа». В ході зустрічі учні, дійсні члени МАН – Дорожинський І. (10 клас), Грицай О.(9-Б клас) тезово ознайомили аудиторію зі своїми науковими доробками з історії.
Модератори заходу: Возненко С.Є., директор гімназії-інтернату; Довганенко І.В., методист, вчитель історії.