«Діалогова платформа «ВзаємоДІЯ»

Педагогіка партнерства і компетентнісний підхід на сучасному етапі потребують нового освітнього середовища, багатосторонньої комунікації, соціалізації кожної дитини і навчального закладу в цілому. Можливість розв’язання завдань інтеграції

З цією метою в гімназії-інтернаті №13 м. Києва створена «Діалогова платформа»  в рамках якої започатковано громадський  проект  «ВзаємоДІЯ» . Цей унікальний захід - простір обговорень для  самих різни думок і позицій батьків, педагогів, учнів та представників громадськості.

Упровадження та функціонування моделі громадського самоврядування,  уже сьогодні, сприяє  об’єднанню зусиль задля розвитку не лише матеріально-технічної бази закладу, а й  креативного багатовекторного освітнього процесу.  Дмократизація  і відкритість гімназії-інтернату  дає змогу  залучати до роботи соціальні організації,  науково-культурні осередки  Солом’янського  району, міста Києва, України.

Підвищенню  ефективності реалізації проекту  «ВзаємоДІЯ» сприяє структурованість співпраці усіх  ланок освітнього процесу, представників громадських організацій.

В рамках проекту діють локації, які  ініційовані батьками, педагогами, учнівським самоврядуванням.

Локація 1

«Мислимо глобально – діємо локально», модератор директор гімназії Возненко С.Є.

Локація 2

«Публічність співпраці»

модератори заступник директора Дзюба В.О., представник батьківської громадськості Абазіна О.Д.

Локація 3 - батьківські майстер класи:

«Професія яка приносить задоволення і успіх»,  модератори  практичний психолог Сірак Л.П.,

представник батьківської громадськості

Лебеденко М.В.

«Місто майстрів», модератор Лой Т.Д.

Локація 4-

«# Читачі # для малечі»,   модератори керівник гуртка "Читачі" Юрченко Ірина,

представник батьківської громадськості

Капля Г.О.

Локація 5-

«Фандрейзинг у навчальному закладі: організація від А до Я»,

модератор голова Ради гімназії Квітка Д.В.