Покоління, яке дивиться у Завтра !

Для нового  покоління Z важливо не ділити все на чорне і біле, вони за розвиток, за право на свою точку зору і спосіб життя. Вони не байдужі до того, що відбувається навколо, вони налаштовані щось змінювати і брати за це відповідальність!

Саме ця  позиції слугувала імпульсом до проведення 7  грудня 2018 Дня батьківського та учнівського  самоврядування в гімназії-інтернаті.

Відкриття та робота фіто-бару "Магія лікарських рослин"

"Безпека та здоров'я"

Робота громадської Комісії з харчування

"Здоровим бути модно"

Створення Activezone для руханок та активного відпочинку в рекреації

"Комунікація та гармонія"

Вчителі - дублери проводять уроки (згідно розкладу)

ЛОКАЦІЯ "ВзаємоДІЯ" "Мислимо глобально - діємо локально"
"Трикутник стосунків шкільна адміністрація -учні-батьки" стає рівностороннім"

Освітній процес в руслі НУШ. За участі батьківської громадськості

Активzone в гімназійній біблотеці

Педагогічно-батьківсько
-учнівські студії
  "Через мистецтво діалогу - до командної діяльності"  Модератор заходу: Петрощук Н.Р. - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історичної та гуманітарної освіти ІППО КУ ім.Бориса Грінченка .

ЛОКАЦІЯ
"Психологія на варті успіху"

Створення дерева толерантності та успіху "Від толерантної школи до толерантного суспільства"

"Діти потребують, щоб їх сприймали серйозно. Якщо їх сприймають на рівні, вони прагнуть бути на рівні…"-
ініціативна група учнівської ради.

У цей день  всі бажаючі батьки, ініціативні групи батьків, учнів, педагогів можуть надавати свої пропозиції, рекомендації, поради з питань організації, провадження, моніторингу роботи гімназії-інтернату у сучасному форматі командної співпраці, а батьківська громадськість поспілкуватися за круглим столом з фахівцями-науковцями  в галузі педагогіки, психології, сімейного права.

У рамках  формату «Ми поруч» батьки і рідні наших учнів мають можливість спробувати себе у ролі вчителів, менторів або тьюторів, проявити свої організаторські й педагогічні таланти, навчити дітей тому, у чому самі є експертами. Це багатогодинний  інтенсив на тему «Батьки – їх  сила впливу»

«Шановні батьки! Підтримаємо наших дітей, покоління  Z »-

ініціативна група батьків.